Kupa Maçı 5 Kasım’da

Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur Maçı’nda karşı karşıya gelecek İstabulspor-Elazığspor Müsabakası 5 Kasım Perşembe günü Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadyumu’nda oynanacak…

SPOR 27.10.2020, 11:56 Günışığı Gazetesi
160
Kupa Maçı 5 Kasım’da

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu müsabakaları programı açıklandı. 3. Eleme Turu karşılaşmaları 3, 4 ve 5 Kasım 2020 tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak. Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor Türkiye Kupası’nda İstanbulspor ile 5 Kasım Perşembe günü saat 15:30’da Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek.

İşte program…

3 KASIM SALI:

13.00 Balıkesir-E.Erok (Atatürk)

13.00 Tuzla-Bayburt (Tuzla)

15.30 Adana-68 Aksaray (5 Ocak)

15.30 Altay-1922 Konya (A.Kocaoğlu)

18.00 Erzurum-Karaköprü (K.Karabekir)

20.30 A.Gücü-Kocaelispor (Eryaman)

4 KASIM ÇARŞAMBA:

13.00 Bandırma-Derince (17 Eylül)

13.00 K.Gücü-B.Tepecik (Aktepe)

13.00 Menemen-24Erzincan (İlçe)

13.00 Ümraniye-Kırklareli (Ümraniye)

13.00 Ankara-Pazar (Osmanlı)

13.00 Bolu-Hacettepe (Atatürk)

13.00 Giresun-Tekirdağ (Atatürk)

15.30 Altınordu-Fethiye (A.Kocaoğlu)

15.30 Ad.Demir-A.Kestel (5 Ocak)

15.30 Karagümrük-Nevşehir (Vefa)

18.00 Kayseri-Yomra (Kadir Has)

20.30 Bursa-Karşıyaka (Bursa)

5 KASIM PERŞEMBE:

13.00 Samsun-Muğla (19 Mayıs)

13.00 Bodrum-Niğde (İlçe)

13.00 Manisa FK-Gümüşhane (M.Özkasap)

13.00 İnegöl-Sultanbeyli (İnegöl İlçe)

13.00 K.Maraş-Soma (12 Şubat)

13.00 Sancaktepe-Serik Bld. (15 Temmuz)

13.00 Tarsus İY-İçel İY (İlçe)

13.00 Z.Kömür-Darıca (Devrek İlçe)

13.00 A.Afyon-K.Karabük (Zafer)

13.00 Uşak-Şile Yıldız (Uşak 1 Eylül)

13.00 Kırşehir-Yozgat (Kırşehir Ahi)

13.00 Çorum FK-Eyüp (Çorum Şehir)

13.00 Kastamonu-Amed (Kastamonu Gazi)

13.00 Ank.Demir-Mamak (TCDD Ank. Demir)

13.00 E.Velimeşe-Karacabey (M.K.Atatürk)

13.00 Sarıyer-Turgutlu (Yusuf Ziya Öniş)

13.00 Van FK-Sivas Bld. (Van Atatürk)

13.00 Pendik-Düzce (Pendik)

13.00 Hekimoğlu-52 Ordu (Ortahisar)

15.30 İstanbul-Elazığ (N.Kadıoğlu)

15.30 Sakarya-Diyarbekir (Atatürk)

15.30 Eskişehir-Cizre (Eskişehir)

15.30 Akhisar-Etimesgut (Akhisar)

18.00 Y.Malatya-A.Hopa (Y.Malatya)

20.30 Hatay-Şanlıurfa (Atatürk)

Yorumlar (0)
açık
Namaz Vakti 23 Kasım 2020
İmsak 05:41
Güneş 07:07
Öğle 12:15
İkindi 14:50
Akşam 17:12
Yatsı 18:33
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 8 20
2. Fenerbahçe 9 20
3. Galatasaray 9 17
4. Gaziantep FK 9 14
5. Karagümrük 9 13
6. Başakşehir 9 13
7. Beşiktaş 8 13
8. Konyaspor 8 12
9. Rizespor 8 12
10. Kasımpaşa 9 12
11. Hatayspor 7 12
12. Göztepe 8 11
13. Malatyaspor 8 11
14. Sivasspor 8 9
15. Trabzonspor 9 9
16. Antalyaspor 9 9
17. Erzurumspor 8 8
18. Kayserispor 8 7
19. Gençlerbirliği 8 5
20. Denizlispor 8 5
21. Ankaragücü 7 2
Takımlar O P
1. Altınordu 10 20
2. Adana Demirspor 9 18
3. Ankara Keçiörengücü 10 18
4. Tuzlaspor 9 18
5. İstanbulspor 9 17
6. Samsunspor 10 17
7. Giresunspor 9 15
8. Bursaspor 10 14
9. Balıkesirspor 10 14
10. Altay 8 13
11. Akhisar Bld.Spor 10 13
12. Adanaspor 9 12
13. Ümraniye 10 10
14. Bandırmaspor 10 8
15. Boluspor 10 7
16. Menemen Belediyespor 8 6
17. Ankaraspor 9 5
18. Eskişehirspor 10 1
Takımlar O P
1. Tottenham 9 20
2. Liverpool 9 20
3. Chelsea 9 18
4. Leicester City 9 18
5. Southampton 8 16
6. Everton 9 16
7. Aston Villa 8 15
8. West Ham 9 14
9. Crystal Palace 8 13
10. M. United 8 13
11. Arsenal 9 13
12. Wolverhampton 8 13
13. Man City 8 12
14. Leeds United 9 11
15. Newcastle 9 11
16. Brighton 9 9
17. Fulham 9 4
18. West Bromwich 9 3
19. Burnley 7 2
20. Sheffield United 9 1
Takımlar O P
1. Real Sociedad 10 23
2. Atletico Madrid 8 20
3. Villarreal 10 19
4. Real Madrid 9 17
5. Cádiz 10 14
6. Granada 9 14
7. Sevilla 8 13
8. Valencia 10 12
9. Elche 8 12
10. Getafe 9 12
11. Real Betis 9 12
12. Barcelona 8 11
13. Osasuna 9 11
14. Deportivo Alaves 10 10
15. Eibar 10 10
16. Athletic Bilbao 8 9
17. Real Valladolid 10 9
18. Levante 9 7
19. Huesca 10 7
20. Celta de Vigo 10 7
Yeni Sayımız
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@