Kuşçubaşı’nın teklifine “YILDIZ” destek!

Yazı İşleri Müdürümüz Murat Kuççubaşı’nın Elazığlı İşadamları’nın Elazığspor’a passolig desteği vermesi yönündeki çağrıya ilk olarak Elazığspor Eski Başkanı’ndan geldi…

Kuşçubaşı’nın teklifine “YILDIZ” destek!
 Gazetemiz Yazı İşleri Müdürümüz Murat Kuşçubaşı’nın dünkü sayısında kaleme aldığı köşe yazısı üzerine duyarlı işadamlarımızdan Elazığspor Eski Başkanı Mustafa Yıldız 100 adet Passolig Kartı alarak Elazığspor’a destek verdi…
Konuyla ilgili olarak Elazığspor Resmi İnternet Sitesi’nden şu ifadelere yerverildi;
“Elazığspor’un daha önce Gaziantepspor maçı deplasman giderlerini karşılayan iş adamı Mustafa Yıldızı, 100 adet PASSOLİG kartı alarak Elazığspor’a destek oldu.
Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Ligde geçtiğimiz sezon ortasında hayata geçirilen PASSOLİG uygulamasının ardından Elazığspor Kulübü eski Başkanlarından ve işadamı Mustafa Yıldız 100 Adet PASSOLİG kartı alarak bu kartları çalışanlarına ve taraftarlara dağıttı.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Mustafa Yıldız, “PASSOLİG uygulamasından dolayı stadyumlarımızda seyirci sayısında azalış görülmektedir. Bu hususta Elazığspor’un PASSOLİG Kart sayısını arttırması noktasında çorbada bizimde tuzumuz olsun düşüncesiyle 100 adet PASSOLİG kartı alarak çalışanlarımıza ve taraftarlarımıza dağıttık. Bu konuda iş adamlarımızın ve ilimizdeki kurumları duyarlı olmaya davet ediyoruz” denildi.
 
Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2014, 16:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER