Masa Tenisi İhtisas SK, Avrupa Kupasına Katılacak

Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akgün: “Ekonomik desteğe ihtiyacımız var” dedi…

Masa Tenisi İhtisas SK, Avrupa Kupasına Katılacak

Masa Tenisi Süper Ligi’nde mücadele eden ilimiz Masa Tenisi İhtisas Spor Kulübü, sezonu 2. Sırada tamamlayarak Avrupa Kupalarına katılma hakkını elde etti. Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akgün, Avrupa Kupasına katılabilmek için destek beklediklerini ifade etti…

İlimizin başarılı spor kulüplerinden Masa tenisi ihtisas spor kulübü, yer aldığı süper ligde önemli bir başarıya imza atarak Avrupa kupalarına katılma hakkını elde etti. 2 grup halinde oynanan süper ligde 2. Grupta ligi 2. Sıra’da tamamlayarak önemli bir derece elde eden Masa Tenisi İhtisas Spor Kulübü, bu derecesiyle Avrupa Kupalarına katılma başarısını gösterdi.

Ancak ekonomik olarak daha fazla maddi desteğe ihtiyacı olan başarılı kulübümüz, zorlu Avrupa maçları öncesinde kamuoyundan maddi destek bekliyor.

Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akgün; Süper Ligde sponsor desteğiyle önemli bir başarı elde ettiklerini belirtirken, Avrupa kupası maçları için daha fazla ekonomik desteğe ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Masa tenisi Avrupa kupası maçları önce bir grup merkezinde oynanacak ardından da deplasmanlı olarak devam edilecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mezreli
Mezreli - 3 hafta Önce

Sen git matematik öğretmenliğini yap. Bişey öğretmediğin çocukların ahı senin üzerinde

SIRADAKİ HABER