MUHAMMED ILDIZ VE EMİR GÖKÇE SÖZLEŞMLERİNİ FESHEDEREK TAKIMDAN AYRILDI

Birevim Elazığspor’da geride bıraktığımız sezonda kadro dışı bırakılan futbolcular Muhammed Ildız ve Emir Gökçe sözleşmelerini feshederek takımdan ayrıldı.

MUHAMMED ILDIZ VE EMİR GÖKÇE SÖZLEŞMLERİNİ FESHEDEREK TAKIMDAN AYRILDI

Elazığspor’da ayrılık rüzgarları esmeye devam ediyor…
Yeni sezon öncesinde yaşanan belirsizlik nedeniyle kadrosu dağılma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Bordo-Beyazlı ekibimizde geçtiğimiz sezonun sorunlu futbolcuları takımdan ayrıldı.
Geride bıraktığımız sezonun ara transfer döneminde transferin son gününde kadroya dâhil olan futbolcular Muhammed Ildız ve Emir Gökçe, sözleşmelerini tek taraflı feshederek Elazığspor defterini kapattılar.
Fatih Karagümrükspor’dan transfer edilen ve Elazığspor’da 6 maça çıkarak attığı 1 golle beklentilerin oldukça uzağında kalan Emir Gökçe, hatırlanacağı üzere teknik heyet tarafından kadro dışı bırakılmıştı.
Öte yandan Muhammed Ildız’ın Elazığspor ile olan ikinci macerası da hayal kırıklığı ile sona erdi.
Geçtiğimiz sezon başında takımdan ayrılarak Giresunspor’un yolunu tutan ve ara transfer döneminde yeniden takıma kazandırılan Muhammed Ildız, forma giydiği 3 maçta sadece 116 dakika görev yaptı. 
Sezon devam ederken sürekli alacaklarını sorun yapan gurbetçi futbolcu, takımının kamp için bulunduğu Antalya’da kafileden ayrılmış ve bir daha geri dönmemişti.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2019, 11:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
levent serinkaya
levent serinkaya - 6 gün Önce

takımı küme düşürün borçlardan kurtulun takımın adını aziz elazığ olarak değiştirin yola yeni stat yeni isim ve yeni düşüncelerle devam edin yoksa iflah olmazsınız. bu takım zaten iflah olmaz elden gelen öğün olmaz o da karın doyurmaz.

SIRADAKİ HABER