“Önceliğim Elazığspor’dan Yana!”

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’un genç oyuncusu Eren Çinkılınç geleceği ve hedefleri konusunda günışığı Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulundu…

“Önceliğim Elazığspor’dan Yana!”

TFF 2.Lig Kulüpleri’nin radarında olan Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Birevim Elazığspor’un genç oyuncusu Eren Çinkılınç kulübüyle halen daha 1 yıl sözleşmesi olduğunu ve önceliğinin Elazığspor olduğunu söyledi…

TFF 2.Lig’den Kastamonuspor, Tuzlaspor ve Tarsus İdmanyurdu gibi kulüplerin transfer listesinde olan 21 yaşındaki orta saha oyuncusu Eren Çinkılınç, Spor Müdürümüz Özgür Yıldırım’a Elazığspor’daki geleceği ve hedefleri konusunda özel açıklamalarda bulundu.

Elazığspor’un küme düşmesinin üzüntüsünü derinden hissettiğini ve çok zorlu bir süreç yaşadıklarının altını çizen Eren; “Elazığspor çok büyük bir camia düştüyse kalkmasını da bilir. Hayat bu düşe kalka geçecek her zaman. İnşallah güzel günleri güneşli günleri görebiliriz tekrardan. Vazgeçmek yok, umutsuzluk yok.” dedi.

2.Lig’den kulüplerin kendisiyle ilgilendiğini ifade eden genç orta saha 1 yıl daha Elazığspor’la sözleşmesi olduğunu ve önceliğinin Elazığspor olduğunu belirtti.

Eren Çinkılınç’ın günışığı Gazatesi’ne yaptığı özel açıklamadan derlediğimiz satır başları şunlar;

Elazığspor’un eski günlerine kavuşmasını canı gönülden istiyorum…

“Bunun üzüntüsünü hâlen yaşıyor bulunmaktayım. Gerçekten çok zorlu süreçler geçirdik. Elektriklerimizin, sularımızın kesik olduğu süreçlerimiz oldu ama bu kenetlenmemize neden olmadı her şeyi unutup öyle sahaya çıktık ama olmadı üzülerek söylüyorum ki küme düştük bir an önce bu sezonu unutup Elazığspor’u eski günlerine kavuşmasını canı gönülden istiyorum.”

Hatayspor ve Bolu Maçlarını unutamıyorum…

“En unutamadığım Boluspor Maçı oldu. Taraftarımızın önünde ilk maçımdı. Gerçekten inanılmaz bir atmosferdi. Birde Hatayspor içerideki maç vardı. İsim karışıklığından dolayı tam ısınamadan girdiğim maçtı, sonradan girdim. 2 sarıdan kırmızı görüp takımımızı 10 kişi bıraktığım maçtı gerçekten çok üzüldüğüm bir maçtı.”

Bende emeği olan başta annem ve babam olmak üzere tüm anne babaların ellerinden öperim…

“Öncelikle Elazığspor’la sözleşmem var. Olmasa da zaten önceliğim her zaman Elazığspor’dan yanadır. Bekleyip göreceğiz herşeyi. Herşeyin en hayırlısı demek istiyorum. Elazığspor çok büyük bir camia düştüyse kalkmasını da bilir. Hayat bu düşe kalka geçecek her zaman. İnşallah güzel günleri güneşli günleri görebiliriz tekrardan. Vazgeçmek yok, umutsuzluk yok. Allah var gam yok.  Bide beni bu yaşa kadar büyüten anneme ve babama sevgilerimi ve saygılarımı iletmek istiyorum gerçekten emekleri çok fazla bütün anne babaların ellerinden öperim.”

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 18:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsrafil
İsrafil - 3 gün Önce

Senle o Kadir denen sokak topçusu çekin gidin, takım amatöre düşsün.Bu formayı onlara verenlere yazıklar olsun,asıl onlar Elazigspor düşmanları.Kume düşürdü ler yetmedi 3.lige düşürmek için fırsat kolluyorlar.

SIRADAKİ HABER