Sabah Taktik, Akşam Hazırlık Maçı

Hatayspor Maçı’na Antalya’da kamp yaparak hazırlanan Birevim Elazığspor boş durmuyor. Bordo-Beyazlılar, sabah idman, akşam da Volga ile hazırlık maçı yapacak...

Sabah Taktik, Akşam Hazırlık Maçı

A Milli Takımımızın 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nda Arnavutluk ve Moldava ile oynayacağı müsabakalar nedeniyle liglere verilen arayı Antalya’da kamp yaparak sürdüren Birevim Elazığspor, hazırlıklar kapsamında sabah taktik çalışması yaparken akşamda Rusya 2.Lig Takımları’ndan Volga ile hazırlık maçı oynayacak...

Birevim Elazığspor'da, Antalya 19 Mart’ta başlayan mini kamp aralıksız sürüyor. Bordo-beyazlılar kamp programı çerçevesinde sabah saatlerinde taktik ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi.

Saat 10:00’da Grand Park Lara Hotel Sahası’nda Teknik Sorumlu Serhat Gülpınar ve yardımcıları yönetiminde gerçekleştirilen günün tek idmanında futbolcular ısınma çalışmalarının ardından 5'e 2 pas çalışması ve taktik antrenman gerçekleştirdiler.

Bordo-beyazlı ekibimiz hazırlıklar kapsamında akşam da Rusya 2. lig takımlarından Volga ile hazırlık maçı oynayacağı belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER