‘Şeker’ Gibi İftar!

2019-2020 Futbol Sezonu’nda 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde mücadele edecek Şekerspor iftar programında bir araya geldi…

‘Şeker’ Gibi İftar!

İlimiz 2. Amatör Küme Futbol Ligi’nde şampiyon olarak 1.Amatör’e yükselen Şekerspor’da teknik heyet ve futbolcular dün akşam iftar yemeğinde bir araya geldiler. Mücadele ettiği 2. Amatör Küme Futbol Ligi’nde şampiyon olarak 1. Amatör Küme’ye yükselen Elazığ Şekerspor’da, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolcular akşam iftar yemeğinde bir araya geldiler.

Şeker Fabrikası Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen organizasyona Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Sorumlusu Ahmet Özden Özen, Şeker Fabrikası Müdürü Mümtaz Çelik, Şekerspor Teknik Sorumlusu Hasan Ekrem ve sporcular katıldı.

Programda ilk olarak konuşan Elazığ amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür, Şekerspor’u tebrik ederek 1.Amatör Küme’de başarı dileklerinde bulundu. Daha sonra söz alan Şekerspor Teknik Sorumlusu Hasan Ekrem ise, camialarını yeni sezonda 1.Amatör kümede en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi. Elazığ Şeker Fabrikası Müdürü Mümtaz Çelik te teknik heyet ve futbolcuları kutlayarak, önümüzdeki sezonda da iyi işlere imza atacaklarını söyledi.

İftar programı sonrası kulüp üzerinde emekleri olan isimlere plaketleri takdim edildi ve 2. Amatör Küme’yi şampiyonlukla tamamlamayı garantileyen yeşil-beyazlı ekibe kupası verildi. Kupayı alan Şekerspor kaptanı Samet Ersöz, “Öncelikle herkese hayırlı ramazanlar diliyorum. Burada çok değerli abilerim, kardeşlerim hepiniz hoşgeldiniz. Şekerspor'un bendeki yeri çok farklı. Futbol hayatıma 1996 yılında Şekerspor ile başladım. O süreçte birçok şampiyonluklar yaşadık. Tabi o süreçten sonra dışarılarda bayağı bir futbol oynadık. Nasip oldu finali Şekerspor ile yaptık. Finalimi şampiyonlukla bitirdim. Şekerspor'a bundan sonraki süreçte her zaman bir abilik, bir kaptanlık, elimden gelen her şeyi yaparım. Allah yardımcıları olsun. Çok değerli insanlar. Bu ailenin bir ferdi olduğum için çok mutluyum. Çok özel yerleri var bende” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 15:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER