“Selçuk Öztürk’ün Destekçisiyiz”

Narkoz Taraftarlar Grubu Başkanı Mücahit Biçer; “Artık fitneden fesatlıktan uzak duralım birbirimizin kuyusunu kazmayı bırakalım ortada bir emek var bu emeği boşa çıkartmayalım.” Dedi…

“Selçuk Öztürk’ün Destekçisiyiz”

Narkoz Taraftarlar Grubu Başkanı Mücahit Biçer sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada herkesin sırtını döndüğü bir dönemde “Elazığspor’u kapattırman” diyen ve transfer tahtasının açılmasında büyük rol oynayarak bir gecede 22 transfer yapan Eski Başkan Selçuk Öztürk’ün destekçisi olduklarını bildirdi…

Biçer, açıklamasında şu ifadelere yerverdi;

*Herkesin sırtını döndüğü takımı ateşledi...

“En çok eleştiren en çok hatalarını dile getiren belkide bizdik. Ama şu saatten sonra bir gerçek var ki Selçuk Öztürk bu takım için tek çaredir. Meydanı bıraktı kim çıktı, kim ne yaptı. Gelen 3 gün 5 gün durdu gitti. Biri çıktı adayım adayım dedi bir türlü seçilemedi, biri bıraktı gitti. Kongre oldu aday çıkmadı, kulüp kayyuma kaldı arkasından o kadar eleştirmemize rağmen ben Elazığspor’u kapatırmam dedi ve geldi adam bir gecede 22-23 tane transfer yaptı. Yok olacak olan, herkesin sırtını döndüğü takımı ateşledi. Şimdi ateşlenen bu fitilin söndürülmemesi adına Selçuk Öztürk’ü desteklemeliyiz. Duruşu konuşması ve icraatlarıyla eski Selçuk Öztürk olmadığını hissettirmiştir.”

*Birbirimizin kuyusunu kazmayı bırakmalıyız…

“Bizler geçmişi bırakıp gelecekteki Elazığspor’un kurtuluş reçetesini konuşmayı tercih etmeliyiz. Şimdi bugüne kadar kongrelere çıkıp aday olmayıp takımı kayyuma bırakan bir kaç şahıs çıkıp ben adayım diyecek bizde bunlara itibar edeceğiz var mı öyle bir dünya? Sen bugüne kadar neredeydin be adam demezler mi ? Artık fitneden fesatlıktan uzak duralım birbirimizin kuyusunu kazmayı bırakalım ortada bir emek var bu emeği boşa çıkartmayalım. Açık bir şekilde bu saatten sonra Selçuk Öztürk’ün destekçisiyiz.”

*Çok çalışanla yolları mesken tutacağız…

“Unutmadan bu grup hep Elazığspor menfaatleri doğrultusunda hareket etti eleştirdiğimiz ıslıkladığımız zamanlarda bile bize Selçuk Öztürk’ün adamları dendi . Bu yüzden ak da olsak kara da olsak bu memleketin gözünde sadece konuşanın istediği safta olmuş oluyoruz. Bu yüzden alenen beyan ediyoruz ki bu kadar sahipsizlikten sonra takıma sahip çıkan Selçuk Öztürk’ün destekçisiyiz. Çok konuşanlarla vakit öldürmeyip çok çalışanlarla birlikte yolları kendimize mesken tutarak 90 kilometrede de olsa 1500 kilometrede de olsa bu takımı ligde tutup seneye de şampiyon yapacağız Allah’ın izniyle...”

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 14:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emir can
Emir can - 3 ay Önce

Evet az çaldı biraz daha çalsın. Beleşçi grup arkasında...

SIRADAKİ HABER