Skandal Hakeme Süper Lig'de görev!

Giresunspor Maçı’nda verdiği kararlarla Elazığspor’u adete doğrayan Hakem Erkan Ergin’e Gaziantepspor-Bursaspor Maçı’nda görev verildi

Skandal Hakeme Süper Lig'de görev!

 Elazığspor, Giresunspor karşılaşmasında ki kötü yönetimiyle tepkilere neden olan ve MHK Başkanının  “Bir süre dinlendireceğiz” dediği Hakem Erkan Ergin iki Hafta sonra Spor Toto Süper Lig’de bir maçta görevlendirildi…

Merkez Hakem Kurulu Liglerde oynanacak karşılaşmaların Hakemlerini belirlerken, yapılan bir Hakem ataması gözlerden kaçmadı.
PTT 1.Ligin 12.Haftası’nda oynanan Elazığspor, Giresunspor karşılaşmasında ki kötü yönetimiyle tepkilere neden olan ve Eski MHK Başkanı Zekeriya Alp’in  “Bir süre dinlendireceğiz” dediği Hakem Erkan Ergin iki Hafta sonra Spor Toto Süper Ligde bir maçta görevlendirildi.

*Adalet bunun neresinde “EY, MHK…”
Hatalı ve art niyetli yönetimiyle Ulusal Spor Medyası tarafından da eleştiriler alan Hakem Erkan Ergin, Eski MHK Başkanı Zekeriya Alp’in yaptığı haftalık toplantıda gündeme gelmiş ve Zekeriya Alp tarafından da yanlış kararlara imza attığı kabul edilmişti.
Elazığspor’un Giresunspor karşısında kalesinde gördüğü ikinci golde yanlış karara imza atan Hakem Erkan Ergin’in iki hafta geçmeden üstelik Spor Toto Süper Ligde oynanacak olan Gaziantepspor-Bursaspor Karşılaşması’na 6.Hakem olarak görevlendirilmesi kafalarda soru işareti oluştururken, özellikle sosyal medyada bu atamayla Hakem Erkan Ergin’in ödüllendirildiği değerlendirmeleri yapıldı.
Hakem Erkan Ergin’in Giresunspor maçında yaptığı hatalar yanına kâr kalırken, Elazığspor bu karşılaşmada 3 puan kaybetmenin yanında  ayrıca PFDK tarafından tarihi ceza almıştı.
Şimdi Türkiye Futbol Federasyonu ve Merkez Hakem Kuruluna soruyoruz... Adalet bunun neresinde?

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2014, 18:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER