Sürsürüspor’da Şok İstifa

1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren Sürsürüspor’un Teknik Sorumlusu Cihan Erdim görevinden istifa etti…

Sürsürüspor’da Şok İstifa

1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan Sürsürüspor’da Teknik Sorumlu Cihan Erdim şok bir kararla görevinden istifa etti…

14 takımın tek grupta mücadele ettiği 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde geride kalan 16 haftada 13 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 yenilgi alarak 41 puanla 3. Sırada bulunan Sürsürüspor’un Teknik Sorumlusu Cihan Erdim yönetimle görüşerek görevi bıraktı.

Görevden ayrılmasıyla ilgili olarak spor servisimize açıklamalarda bulunan genç teknik adam kendi içimizde yaşadığımız problemler nedeniyle istifa ettiğini belirtirken, kendisine her türlü desteği veren Kulüp Başkanı Yavuz Doğan’a teşekkür etti.

Bundan sonraki süreçte Sürsürüspor’a başarılar dileyen Erdim; “Sezon başında şampiyonluk hedefiyle yola çıktık. Bu hedef doğrultusunda takımımız kurduk. Şuan bulunduğumuz yer itibariyle istediğimiz yerde olmasak ta, futbol adına kaliteli işler yaptığımıza inanıyorum. Kendi içimizde yaşadığımız problemler nedeniyle yönetimle oturup karşılıklı anlaşarak yollarımız ayırdık. Ben bugüne kadar emeklerinden dolayı Kulüp Başkanımız Yavuz Doğan’a ve futbolcularıma teşekkür ederim. Kalan haftalarda Sürsürüspor’a da başarılar dilerim.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER