Tek düşüncemiz bu maçı almak!

Elazığspor Teknik Direktörü Hüsnü ÖZKARA, Karşıyaka Maçı’yla ilgili değerlendirmelerde bulundu

Tek düşüncemiz bu maçı almak!
Bank Asya 1. Lig’in 20. Haftası’nda yarın kendi saha ve seyircisi önünde Karşıyaka ile karşılaşacak Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’da dün yapılan idman öncesi değerlendirmelerde bulunan Teknik Direktör Hüsnü ÖZKARA, İzmir Ekibi’nin kaliteli oyunculara sahip olduğunu söyledi…

“İyi takımlar her şarta uyum sağlar!..”
ÖZKARA’nın açıklamaları şöyle;“Maçı da idman sahalarımızla aynı şartlara sahip zeminde oynayacağız. O yüzden her türlü şarta alışmamız lazım. İyi takımlar, iyi oyuncular her durumda iş yapabilme yeterliliğini gösterirler. Biz de bu doğrultuda çalışmamıza devam ediyoruz. Gayet güzel bir ortamımız var, havamız güzel, moralimiz güzel, seyircimizin ilgisi, alakası, desteği güzel. İnşallah bu güzelliğe Pazar günü Karşıyaka Maçı’yla bir güzellik daha katarız…”

"Isa bize katkı sağlayacak"
“Önder’le Barış’ın dışında eksiğimiz yok. İsmail İsa’yı geçen hafta almıştık. O zaten antrenmanlı, kupa maçında da oynamış. Gayet güzel, ortama alışmaya çalışıyor tabii o da. Bu sene için ilk defa böyle bir ortamda çalışıyor. O da bize katkı sağlayacak…”

Tedbiri elden bırakmamak gerekiyor!..
“2.’yle 4, 3.’yle de 6 puan olan fark bize moral açısından güç veriyor ama yıllarımızı bu işe verdik, tedbiri elden bırakmadan, her gün eksiklerimizi gidererek ki Denizli Maçı’nda özellikle ilk yarıda zaman zaman hem bireysel hem pozisyon hataları yaptık. Bu hataları en aza indirerek farkı korumak istiyoruz. Bank Asya, öyle bir lig ki Allah korusun 2 maç kaybettiğinizde bir anda aşağılara inebilirsiniz. Büyük bir avantajımız var, bir adım öndeyiz demiştik. Bunu devam ettirmek istiyoruz…”

Onlar da galibiyet için geliyor!..
“Karşıyaka’nın hocası Mustafa UĞUR’la birlikte aynı programa katıldık. Çok iddialı sözlerle buraya galibiyet için geleceklerini söyledi. Tabii ki iddiasız hiçbir şey olmaz. Hangi işi yaparsanız yapın, iddianızın, hedefinizin olması lazım. Biz oyuncu arkadaşlarımıza inanıyoruz, güveniyoruz. Karşıyaka’nın son haftalarda çıkışı var. 2. Yarı, 2 deplasmandan 1 beraberlik, 1 galibiyet alıp kendi sahalarında da yendiler. 4 maçta 10 puanları var yani ilk yarının son maçına da bakarsanız, gol yemiyorlar. Güzel, kaliteli bir takım. Bireysel anlamda da çabuk, seri oyuncuları var. Biz de iyi takımız. Bu ligin zirvesindeyiz. Tek düşüncemiz var; bu maçı almak.”
Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2012, 11:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER