TFF’den ‘Acele Et Uyarısı!’

Elazığspor’da yaşanan stadyum sorunu, her geçen gün içinden çıkılmaz bir sürece doğru gidiyor…

TFF’den ‘Acele Et Uyarısı!’

Yeni sezon öncesi stadyum sorununu bir türlü çözemeyen Birevim Elazığspor, bu kez de Türkiye Futbol Federasyonu’ndan gelen uyarı ile iyice köşeye sıkıştı. TFF, Elazığspor’dan maçlarını oynayacağı stadyumu en geç Haziran Ayı sonuna kadar belirlemesini istedi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Suphi Döner’in yeni bir tesis yapılması için 5 Milyon TL’lik bir ödenek beklediklerini ve ödeneğin gelmesi halinde Elazığspor’un maçlarını yapılacak olan bu yeni tesiste oynayacağını açıklamasının ardından Türkiye Futbol Federasyonu’ndan gelen uyarı ile Bordo-Beyazlı ekibimiz iyice köşeye sıkıştı. Haziran Ayı sonuna kadar profesyonel liglerde mücadele eden kulüplerin maçlarını oynayacağı stadyumların denetimlerini tamamlaması gereken Türkiye Futbol Federasyonu, henüz maçlarını nerede oynayacağını belirleyemeyen Elazığspor’dan acil bir şekilde karar vermesini bekliyor.

Alınan bilgilere Türkiye Futbol Federasyonu, Bordo-Beyazlı kulübe gönderdiği yazıda, Elazığspor’a en geç Haziran Ayı sonuna kadar yeni sezonda maçlarını oynayacağı stadyumu belirlemesini istedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 18:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER