Thalles HENRIQUE gönderildi!

Elazığspor’un denemeye aldığı uzun süredir takımla birlikte antrenmanlara çıkan Brezilyalı Futbolcu yetersiz bulundu

Thalles HENRIQUE gönderildi!
Elazığspor’un denenmek üzere ilimize çağırdığı, uzun süredir takımla birlikte antrenmanlara çıkan Brezilyalı Futbolcu Thalles HENRİQUE, dün akşam yönetim ile görüşen teknik heyetin raporu doğrultusunda geri gönderildi…

ÖZKARA “kalite” istemişti…
Elazığspor’un denenmek üzere ilimize çağırdığı, uzun süredir takımla birlikte antrenmanlara çıkan Brezilyalı futbolcu Thalles HENRİQUE hakkında geçen hafta içerisinde Atatürk Stadyumu’nda yapılan çiftkalenin ardından bir değerlendirmede bulunan Elazığspor Teknik Direktörü Hüsnü ÖZKARA, yabancı oyuncunun “ağır” olduğunu herkesin gördüğünü söylemişti. ÖZKARA, yabancı futbolcu transfer etmeleri için mevcut kadroda bulunan oyunculardan daha kaliteli olması gerektiğini de vurgulamıştı.

Rapor doğrultusunda gönderildi…
1991 Brezilya Goiania doğumlu olan genç oyuncu Vila Nova formasıyla 4 maça çıktı ve 110 dakika oyunda kaldı. Kulübüyle 2 Ocak 2012 tarihinde sözleşmesi sona eren HENRİQUE, Elazığspor Başkanı Selçuk ÖZTÜRK’le İstanbul’da yaptığı görüşmeden sonra ilimize davet edilmişti. Menajer Ahmet ERSÖZ’le birlikte Elazığ’a gelen ve uzun süredir takımla birlikte idmanlara çıkan genç futbolcu, teknik heyet tarafından “ağır” olduğu şeklindeki ilk değerlendirmenin ardından dün akşam yönetim ile görüşen teknik heyetin raporu doğrultusunda geri gönderildi.
Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2012, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER