Vali Kaldırım'dan Elazığspor'a yakacak desteği

Önceki gün valilik binasında gerçekleştirilen toplantıda futbolcuların ısınma problemini dile getirmesi üzerine Vali Çetin Oktay Kaldırım, kulübe 3 ton kömür gönderdi…

Vali Kaldırım'dan Elazığspor'a yakacak desteği

Yönetimin istifa etmesi ve kulübün yaşadığı ekonomik sıkıntıları dile getiren Elazığspor heyeti, kömür olmadığı için ısınma problemi yaşadıklarını Vali Kaldırım'ı ziyaretleri esnasında anlattı. Devreye giren Vali Kaldırım, talimat vererek kulübe 3 ton kömür gönderdi. 
Kulüpte oluşan problemlerin çözümü konusunda Elazığspor'un her zaman yanında olduklarını belirten Vali Çetin Oktay Kaldırım, "Şehrimizin göz bebeği ve en önemli markalarından birisi olan Elazığsporumuz’un yaşadığı zorluklardan kurtarabilmek için elimizden gelen tüm çabayı sarf ediyoruz. Gerek şehrin paydaşları gerekse Elazığlı iş adamlarımız ve hemşerilerimizi geçtiğimiz günlerde valiliğimiz kanalı ile başlatmış olduğumuz kampanyamıza katkı sunmaya, takımımıza destek olmaya davet ediyorum. Takımımıza kazandıracağımız üzerinde çalıştığımız önemli projelerden birisi olan Elazığspor Kompleksi ile ilgili çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor" dedi. 
İlk etapta daha acil sorunlar olduğuna da değinen Vali Kaldırım, "Futbolcularımız, bana kulüp binasının ısınması ile ilgili sorununu iletti. Hemen talimat verdim, 3 ton kömür gönderiyoruz. Bu hafta oynayacağımız Osmanlıspor karşılaşmasında futbolcularımızdan galibiyet bekliyorum ve bu maçta Elazığsporumuza başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı. 
Vali Kaldırım'ın talimatıyla kulübe 3 ton kömür gönderildiği bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2018, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER