Yanılmaz Eskişehir maçı primlerini ödedi

Sezon başından buyana sıkıntılı bir süreç yaşayan ve yönetimin istifasıyla tam anlamıyla sahipsiz kalan Elazığspor’da futbolculara prim ödemesi yapıldı.

Yanılmaz Eskişehir maçı primlerini ödedi

Eskişehirspor Maçı öncesinde Elazığspor Tesisleri’nde futbolculara moral ziyaretinde bulunan ve 100 Bin TL prim sözü veren Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, prim ödemesini yaptı…
Ligde tarihinin en zor dönemlerinden birini geçiren Tetiş Yapı Elazığspor'da Osmanlıspor hazırlıkları sürerken Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'dan prim dopingi geldi...
Alacaklarını tahsil edemedikleri için zor günler geçiren futbolcuların az da olsa yüzünü güldüren Başkan Yanılmaz Eskişehirspor galibiyeti primlerini ödedi. Eskişehirspor maçı öncesinde Elazığspor tesislerine giderek futbolculara moral ziyaretinde bulunan ve futbolculara 100 Bin TL prim sözü veren Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz prim ödemesini yaptı.
Konuyla ilgili olarak Elazığspor Kulübünden bir teşekkür mesajı yayınlanarak şu ifadelere yer verildi; “Spor Toto 1.Ligin 12.Haftasında sahamızda oynadığımız Eskişehirspor maçının galibiyet primleri Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz’ın girişimleri sonucu futbolcularımıza ödenmiştir. Desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ederiz. Elazığspor Kulübü…”
 

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 10:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER