Yanılmaz tesislerin ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılayacak

Elazığspor’un ayakta kalabilmesi için ekonomik desteklerini esirgemeyen Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın Elazığspor Kulübü Tesisleri’nin ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılayacağı bildirildi…Yanılmaz tesislerin ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılayacak

Yanılmaz tesislerin ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılayacak

Geçen 2 sezonda 70 Milyon TL gibi Elazığspor Kulübü tarihinin en büyük ekonomik desteğinde bulunan Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığspor Kulübü Tesisleri’nin ihtiyaçlarını da sürekli olarak karşılayacağı açıklandı…
Ekonomik sıkıntılar yüzünden tarihinin en kötü günlerini geçiren Elazığspor’a destek vermekten kaçınmayan Başkan Yanılmaz, yeni sezon için de kulüp tesislerinin ihtiyaçlarını karşılayacaklarının sözünü verdi.
Elazığspor Kulübü'nden yapılan konuyla ilgili olarak yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:
En zor zamanlarımızda yanımızda yer alarak, sorunlarımıza, ihtiyaçlarımıza çözüm üreten "Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Mücahit Yanılmaz, bir kez daha Elazığ’ın değeri Elazığsporumuza babacan tavrıyla sahip çıkmıştır.
Zor zamanlarımızı hep birlikte atlatma noktasında gereken desteği sağlayan Başkanımız, Kulüp tesislerimizin ihtiyaçlarını sürekli karşılayacağını belirterek kulübümüzün yanında yer almıştır. Elazığspor Kulübü adına Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Mücahit Yanılmaz’a sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz."
Öte yandan il dışındaki belediye başkanlarından bordo-beyazlı kulübe olan destekler de sürüyor. Erzurum kampının bir kısımlık giderlerini hatırlanacağı üzere Erzurum Büyükşehir Belediyesi karşılaşmıştı. Şimdi ise Adana Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ligin ilk hafta maçı olan Adanaspor karşılaşmasının deplasman giderlerini karşıladı. Kulüpten Çelikcan’a teşekkür edilirken şu açıklama yapıldı; “Spor Toto 1. Ligin ilk haftasında Adanaspor ile deplasmanda oynadığımız karşılaşmanın konaklama giderleri Adana Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan tarafından karşılanmıştır. Duyarlılıklarından dolayı Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’a teşekkür ederiz.” 
 

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2018, 16:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER