Yönetim kararını verdi

İlk kez gazeteniz günışığı’nın okuyucularına duyurduğu kadro dışı haberinin yankıları devam ederken, bu oyuncularla ilgili yönetim kurulu ne karar aldı. Hepsinin cevabı haberimizde…

Yönetim kararını verdi

Antrenmanda yaşanan gerginliğin daha sonra kavgaya dönüşmesinin ardından Tetiş Yapı Elazığspor Kulübü’nden konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken, spor servisimizin edindiği bilgilere göre Mehmet Yiğit ve Ömer Yıldız’ın kadro dışı bırakıldığı, Ahmet Doğan’ın U-21 Takımına gönderildiği olaylara karışan genç futbolculardan ise savunma istendiği öğrenildi…
Konuyla ilgili olarak önceki gün bir toplantı yapan Tetiş Yapı Elazığspor Yönetim Kurulu’nda birçok konu gündeme gelirken, toplantının ana gündem maddesinin cuma günü antrenmanda yaşanan kavganın olduğu öğrenildi.
Hatırlanacağı üzere Cuma günü yapılan antrenman esnasında kaptan Mehmet Yiğit ve Ömer Yıldız arasında yaşanan gerginliğin daha sonra kavgaya dönüştüğü ve bu gelişmelerin üzerine olaylara bazı futbolcuların da müdahil olduğu yönündeydi.
Gazişehir maçı öncesinde kaptan Mehmet Yiğit’e izin kâğıdı verilip memleketine gönderilmesinin ardından, yönetim kurulu toplantısından ne gibi kararların çıkacağı merakla beklenirken, spor servisimizin ulaştığı bazı bilgilere göre, Mehmet Yiğit ve Ömer Yıldız’ın kadro dışı bırakıldığı iddia edildi. Yine yaşanan kavgada ismi geçen futbolculardan kaleci Ahmet Doğan U-21 takımına gönderilirken, disiplinsiz davranışları nedeniyle genç futbolcular Eren Çinkılıç, Kadir Taşoğlu ve Onur Alsu’dan savunmaları istendi. Bu genç oyunculara ayrıca para cezası verileceği öğrenilirken,  yaşanan bu gelişmelerle ilgili Tetiş Yapı Elazığspor Kulübünden net bir açıklama yapılması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 16:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER