Yönetim olağanüstü toplandı

İrfan Yumakgil Başkanlığı’nda toplanan yönetim kurulunu ana gündem maddesi transfer tahtası…

Yönetim olağanüstü toplandı

Boluspor mağlubiyetinin ardından birde Basın Sözcüsü Eren Kurnaz’ın istifasıyla sarsılan Elazığspor’da Yönetim Kurulu İrfan Yumakgil Başkanlığı’nda cumartesi olağanüstü bir toplantı gerçekleştirdi. Geç saatlere kadar devam eden toplantıdan göreve devam kararı alındı… 
Kötü günler geçiren temsilcimizde yönetim kurulu, İrfan Yumakgil Başkanlığında Elazığspor Kulüp Tesisleri’nde olağanüstü bir toplantı gerçekleştirdi. Elazığspor Kulübüne yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre toplantı başlıkları, Eren Kurnaz’ın istifası, Boluspor mağlubiyeti, ödenemeyen primler, açılamayan transfer tahtası ve verilmeyen destekti. 
Toplantının sonucu ile ilgili olarak edinilen bilgilere göre mevcut yönetimin toplantıda devre arasına kadar devam etme kararı aldığı iddia edildi. Şu ana kadar beklediği desteği bulamayan İrfan Yumakgil’in, ekonomik olarak destek bulamamaya devam ederse, devre arasına kadar yönetim kurulu ile yola devam etmesi ve devre arasında yönetim olarak istifa kararı alması bekleniyor.  
Ayrıca taraftarın merakla beklediği transfer tahtasının da Giresunspor Maçı öncesi açılacağı öğrenildi. Transfer yasağı nedeniyle Adanaspor ve Boluspor Maçları’na eski futbolcular ve altyapıdan alınan genç oyuncular ile çıkan Elazığspor’un önünde en büyük sorun olarak duran transfer yasağının da haftaiçi kaldırılacağı spor servisimize gelen bilgiler arasında.  
 

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2018, 16:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER